Obszary naszej praktyki prawniczej

E-commerce  >

Dane osobowe

Prawo autorskie

Prawo pracy

Telemedycyna

Cyberbezpieczeństwo

Umowy

Nieruchomości

Spadki

Odszkodowania

Negocjacje

Szkolenia

E-commerce

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chce rozpocząć działalność w Internecie albo wystartować z kolejnym projektem w sieci, zapewnimy Ci kompleksową obsługę prawną.

Przygotujemy stosowne dokumenty, w tym regulamin i politykę prywatności, które powinien posiadać każdy sklep internetowy, niezależnie czy sprzedajesz produkty fizyczne czy cyfrowe. Z naszą pomocą dostosujesz swoją stronę internetową do aktualnych wymogów z zakresu prawa telekomunikacyjnego i ochrony danych osobowych.

Pomożemy Ci ustalić, w jakich celach, na jakich podstawach prawnych i w jakim zakresie możesz przetwarzać dane osobowe swoich klientów. Doradzimy, z jakich narzędzi korzystać, aby ograniczyć ryzyko naruszenia RODO, oraz jakie dokumenty powinieneś podpisać z ich dostawcami.

Czy wiesz, że w niektórych przypadkach działalność portali internetowych może podlegać pod ustawę o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (UKSC)? Nakłada ona na przedsiębiorcę dodatkowe obowiązki. Pomożemy Ci ustalić, czy Twoja strona internetowa będzie podlegać pod UKSC oraz, w razie potrzeby, przygotować stosowną dokumentację.

Wspieramy także twórców internetowych, którzy chcą rozpocząć dzielić się swoją twórczością z szerszym audytorium i zarabiać na swojej własności intelektualnej w postaci produktów cyfrowych lub szkoleń / kursów on-line.

Mamy nie tylko doświadczenie prawne, ale także pro biznesowe podejście.